3/13/2020 09:59:00 PM

KWARANTANNA W DŻUNGLI

"Nie ma co zwlekać z łowami, gdy zdobycz już upatrzona."


Szanowni Rodzice, Kochane Wilczki.


W związku z obecną sytuacją w kraju jesteśmy zmuszeni do odwołania wszelkich wspólnych aktywności, włączając w to niedzielną mszę świętą z biskupem, Dzień Modlitw i zbiórki do odwołania.

Głowa do góry, czas wolny nie może być przecież czasem straconym!
-Wilczek myśli najpierw o innych- rozejrzyj się, dookoła Ciebie z pewnością jest wiele do zrobienia. Może mama piecze placek, a może tata naprawia radio? Okazji do pomocy jest pełno. Wszystko czego się nauczysz teraz przyda Ci się w przyszłości. Wszystko.
-Wilczek ma oczy i uszy szeroko otwarte- nie marnuj czasu, być może bardzo chciałbyś zdać kilka zadań na zbiórce, ale cały czas masz problem z zapamiętaniem teorii? Otwórz oczy i uszy, chłoń wiedzę gdy masz na to czas.
-Wilczek jest zawsze czysty- zwłaszcza teraz trzeba nam wszystkim zadbać o zdrowie nasze i bliskich. Nie zapominaj o higienie gdy wracasz z zewnątrz.
-Wilczek zawsze mówi prawdę- ten czas można wykorzystać by prawdziwie spotkać się ze swoimi bliskimi. Porozmawiajcie szczerze o tym co lubicie, lub o tym czego nie lubicie.
-Wilczek jest zawsze radosny- nie zapominaj o tym wśród Swoich domowników! :DPoniżej znajdują się zasady dwóch ciekawych gier, w które można grać w domu:
Mam nadzieję, że już wkrótce się spotkamy :D


Ja i Ty jesteśmy jednej krwi!
Chill

Brak komentarzy: