11/25/2018 01:07:00 PM

ZBIÓRKA I MSZA ŚWIĘTA, NIEDZIELA 9.12.2018

Czuwaj!

Kolejna zbiórka odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia, w godzinach 9:00-12:00. W trakcie będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej o godzinie 10:30 w kościele św. Józefa. Benedykt zgłosił się do pierwszego czytania, zapraszam jeszcze  3 inne wilczki do psalmu, drugiego czytania i modlitwy wiernych (proszę o wcześniejsze zgłoszenie esemesowe i przygotowanie się). Można też służyć do Mszy.  Będziemy również wypiekać ciasteczka, dlatego proszę o wzięcie miski, wałka i foremki do wykrawania ciastek.
Podsumowując, proszę wziąć:

  • pełny, elegancki mundur na Mszę Świętą
  • książeczkę Mowgliego
  • miskę, wałek i foremkę do wykrawania ciastek
Zapraszam od razu na spotkanie opłatkowe adwentowe w poniedziałek 17 grudnia wieczorem. Poprosiłem o jego organizację naszego Szczepowego, Karola, dlatego proszę się spodziewać informacji o szczegółach z jego strony.

Ogromnie dziękuję wszystkim Państwu za sprawne i bezproblemowe uiszczenie wszystkich składek i nowych deklaracji. Jestem z tego powodu bardzo wdzięczny, bo mogę się skupić na sprawach wilczków i zimowiska, zamiast grzebać się w formalnościach. Wszyscy krakowscy Skauci już wiedzą, że rodzice w 1GK są najlepsi :) 

Ze wszystkich sił!
Akela

Brak komentarzy: