4/27/2015 03:34:00 PM

Po Wielkich Łowach cz. 1
W piękny niedzielny wieczór1GK powróciła do Krakowa z Wielkich Łowów. Mam nadzieję, że poza uczuciem solidnego zmęczenia, Wilczki wyniosą z tego wyjazdu przydatne umiejętności i miłe wspomnienia. Dla nas, Starych Wilków, był to z pewnością czas bardzo trudny ale i ubogacający.

Chciałbym wszystkim chłopakom pogratulować dobrej postawy. W dużej ilości przypadków prezentowaliśmy się całkiem nieźle na tle innych gromad i wielokrotnie zostaliście pochwaleni przez inne Akele !!
Dziekuję także rodzicom za okazane zaufanie i oddanie swoich pociech pod naszą opiekę.

Na razie zamieszczę tylko krótki reportaż o naszych Wielkich Łowach z Radia eM (osobiście bardzo polecam - świetna rozgłośnia!!), które było nagrywane gdy wyjeżdżaliśmy.

Stworzyłem także ankietę dotyczącą terminu obozu letniego. Domyślną opcją jest termin, który był już nieoficjalnie podawany, czyli 10/11-17 lipiec. Jest on podyktowany faktem, że w tym samym czasie będzie prawdopodobnie obozowała 2GK a wiele rodzin ma dzieci w obu tych gromadach.
Z mojej strony jest jednak duża otwartość i wszelkie konfiguracje na przestrzeni pierwszej połowy lipca wchodzą w grę (z zastrzeżeniem, że pierwsze dni lipca to ciągle okres sesji i część Starych Wilków zmuszona byłaby dołączyć później).

W razie wszelkich innych propozycji i uwag, proszę o kontakt mailowy :)

Zbiórki majowe odbędą się:
9 maja,
16 maja,
30 maja.

Brak komentarzy: