4/08/2015 09:33:00 PM

Będzie się działo w kwietniu :)

Witam wszystkich w radosnym okresie oktawy Wielkanocy!Najwyższy czas na określenie kwietniowych planów naszej gromady.
Otóż zgodnie z zapowiedziami, korzystając ze sprzyjającej aury, w najbliższą sobotę 11 kwietnia udamy się w teren! Nie będzie to ekstremalny wypad poza miasta ale zawsze coś :)
Zaplanowaliśmy bowiem wyjście do Lasku Borkowskiego (10 minut tramwajem z Korony).
Spotykamy się tradycyjnie o godzinie 10.30 z przygotowanymi:
-dwoma biletami 20 minutowymi (tudzież kartą miejską lub równowartością pienieżną) 
-3 PLN
-herbata lub woda
-sakiewka sobieradka (przydadzą się kompasy)
-kronika Wilczka

Jak widać powyżej, nie zabieramy wyjątkowo jedzenia.

Zbiórka zakończy się na Podgórzu o godzinie 14.30. Jeśli ktoś nie może odebrać dziecka tak późno to można to zrobić bezpośrednio z Lasku Borkowskiego po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Niestety 18 kwietnia zbiórka na 98% się nie odbędzie.

Następne spotkanie za to powinno wynagrodzić ten brak. Jak było już zapowiadane, 24 kwietnia wyruszamy na Wielkie Łowy! Wyjedziemy najprawdopodobniej o 17 z Kraków M.D.A a powrócimy tamże w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 18.50. Godziny odjazdu i przyjazdu mogą się zmienić dlatego nie podaję jeszcze dokładnej godziny zbiórki.

Miejscem Wielkich Łowów są Jankowice Rybnickie. Spać będziemy w tamtejszej szkole. Koszt wyjazdu to 100 zł.
Potrzebne rzeczy do zabrania nie różnią się od tych, z którymi jechaliśmy na zimowisko. Dokładną listę jeszcze udostępnię. Proszę już o potwierdzanie obecności (bądź jej braku).
Jest to wyjątkowe wydarzenie bowiem polega na spotkaniu się razem wielu gromad. W zeszłych latach Kraków podlegał regionowi z Rawą Mazowiecką, Skarżyskiem, Radomiem, Kielcami itd, natomiast w tym roku będą to gromady z Górnego Śląska. Wielkie Łowy to czas spędzany bardzo aktywnie na mnóstwie gier i innych zajęć. Serdecznie zapraszam wszytskie Wilczki :)

Brak komentarzy: