2/24/2015 10:16:00 AM

Zimowisko odespane...

Minął już tydzień od końca naszego (w mojej ocenie bardzo udanego) zimowiska. W oczekiwaniu na relacje wilczków i zdjęcia z tego wydarzenia, czas by nakreślić najbliższe plany naszej gromady. W nadchodzących tygodniach będziemy się spotykać na zbiórkach na Podgórzu:
 -28 luty
 -7 marzec

Dodatkowo, 21 marca odbędzie się Dzień Modlitw za FSE. W tym roku będzie miał miejsce w Czernej. Więcej informacji wkrótce.

Jeśli pogoda i wszystkie inne okoliczności pozwolą, jedna ze zbiórek wiosennych odbędzie się w innym miejscu o czym będziemy wcześniej informować.

Jeśli ktoś znalazł w plecaku rzeczy, które nie należą do niego bądź mnie znalazł takich, które bez wątpienia znaleźć powinien, proszę o kontakt mailowy i przy okazji najbliższej zbiórki wymienimy się nimi.

Ważnym wydarzeniem będzie też nasz udział w Wielkich Łowach, które tym razem odbędą się w Ćwiklicach koło Pszczyny w dniach 24-26 kwiecień. Już teraz serdecznie zapraszam :)

Wielkie Łowy to wydarzenie, na którym spotyka się kilka gromad z regionu. Przez ostatnie lata organizowaliśmy je z ekipami z Radomia, Rawy Mazowieckiej i Skarżyska Kamiennej. Tym razem jedziemy się zintegrować z naszymi śląskimi braćmi :) Dla starszych wilczków może to być okazja do spotkania dawnych znajomych.

Brak komentarzy: