1/28/2015 10:24:00 AM

Nastepne zbiórki i ZIMOWISKO !!!

Przech chwilą Akela 1GK obronił się i został inżynierem. W związku z tym będzie miał teraz więcej czasu dla swojej ukochanej Gromady :)
Już w sobotę 31 stycznia spotykamy się na kolejnej zbiórce. Dokładne informacje jeszcze zostaną udostępnione.
Proszę na tę zbiórkę przynieść uzupełnione karty kwalifikacyjne na zimowisko oraz deklaracje członkowskie - dotyczy nowych osób, które jeszcze tego nie uczyniły.
Podpisana deklaracja i uiszczona składka członkowska są wymagane do wzięcia udziału w zimowisku.
Zimowisko odbędzie się w dniach 13-15 luty (początek w piątek popołudniu a koniec w niedzielę popołudniu ).
Miejsce to Szkoła Podstawowa w Bęble niedaleko Krakowa.
Dojazd własny. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości dowiezienia dzieci to proszę o kontakt. Stare Wilki udadzą się tam autobusami i chętnie wezmą takiego Wilczka pod opiekę :)
Koszt: 100 zł (ze sporą rezerwą). Jeśli jakaś rodzina nie może sobie pozwolić na poniesienie takiego kosztu również proszę o zgłoszenie takiej sytuacji. Wtedy podejmiemy akcje, które umożliwią Wilczkowi wzięcie udziału w zimowisku.

Dokładne informacje o potrzebnych rzeczach, dokładnych godzinach i programie zostaną zamieszczone w późniejszym terminie.

Link do karty kwalifikacyjnej. Jeśli pojawią się trudności ze ściągnięciem karty kwalifikacyjnej - proszę dać znać. Deklaracja znajduje się natomiast w zakładce "WILCZEK" na samym dole.

Brak komentarzy: