10/24/2014 03:31:00 PM

Bardzo ważne ogłoszenia

Rozpocznę wpis od tego, że sobotnia zbiórka (25 X) odbędzie się zgodnie z planem. Spotkamy się o 10.30 na Podgórzu. Na tej zbiórce udamy się m.in. na cmentarz by odwiedzić i posprzątać opuszczone groby. Będziemy także poznawać rośliny rosnące wokół nas, czemu bardzo sprzyja jesienna aura.

Druga ważna sprawa to to, że specjalistą od zakupów w naszej Gromadzie został Patryk Ławski (oklaski dla Ko!!). Do niego proszę teraz składać wszelkie zamówienia dotyczące np umundurowania. Z nim także należy się rozliczać za te zakupy :) Numer Patryka: 531153559. Adres mailowy: patryk.lawski(małpka)gmail.com.

Trzecia ważna sprawa to zmiany na naszym blogu w celu poprawienia jego czytelności co jest ogromną zasługą Bagheery.

Ostatnią rzeczą (lecz bynajmniej nie najmniej ważną) jest zaproszenie skierowane do rodziców naszych wilczków. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie pozwolić na spędzenie praktycznie całego dnia na takim spotkaniu ale chciałbym serdecznie do niego zachęcić. Jest to wyśmienita okazja by poznać czym się zajmujemy i dostać odpowiedź na wszystkie (nawet najbardziej niewygodne) pytania. Można zaprosić znajomych lub osoby, które mogą być zainteresowane naszą działalnością. Jeszcze raz serdecznie zapraszam bo to naprawdę duża rzecz.

Co? ABC skautingu.
Gdzie? Parafia Św. Józefa w Krakowie (kamieniołom), ul. Zamoyskiego 2
Kiedy? 8 listopada 2014 roku
Prowadzący? Zbigniew Minda - ekipa centrum rozwoju, były komisarz federalny i naczelnik, Maria Minda - namiestniczka harcerek, a wcześniej hufcowa 2. Hufca Warszawskiego oraz szefowe i szefowie z Krakowa

Program:
8.00 - Msza Św.
9.00 – Czym jest, a czym nie jest skauting
10.00 – Pedagogika żółtej gałęzi (8-11 lat)
11.30 – Pedagogika zielonej gałęzi (12-16 lat)
13.00 – Obiad w restauracji Olimp na Rynku Podgórskim
14.00 – Pedagogika czerwonej gałęzi (powyżej 17 lat)
15.00 - Rozwój skautingu
15.45 - Organizacja skautingu
16.30 - Zakończenie

Dlaczego warto? Doskonała okazja, aby zapoznać się pedagogiką i metodyką Skautów Europy i to w ciągu jednego dnia. Przyjdź i poznaj najprężniej rozwijającą się organizację wychowawczą w Polsce. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca rozwoju dla swojego dziecka. Jeśli chciałbyś w jakikolwiek sposób wspierać działanie Skautów Europy. Jeśli po prostu interesuje Cię skauting. Albo wręcz szukasz miejsca gdzie mógłbyś lepiej służyć Bogu, Kościołowi, swojej Ojczyźnie i Europie Chrześcijańskiej, to koniecznie przyjdź na to spotkanie :).

Zgłoszenia:
Iza Grzywa [email protected]

Brak komentarzy: