7/04/2014 08:04:00 AM

Informacje dotyczące formy kontaktu podczas obozu

Jak Państwo już wiedzą, wilczki nie posiadają podczas obozu swojego telefonu. Jest to spowodowane względami metodycznymi. Kontakt z nimi jest możliwy bezpośrednio przez opiekunów jednak najlepiej tylko w krytycznych sytuacjach (z doświadczenia: tęskniące dziecko, które usłyszy ukochanego rodzica po kilku dniach( nawet bardzo udanego obozu) rozpłacze się i będzie prosić rodzica o zabranie do domu - co gorsze, rodzice często na to bardzo łatwo przystają robiąc szkodę sobie, swojemu dziecku i innym dzieciom (gdyż powoduje to zazwyczaj lawinę podobnych żądań:) )). 

Czas poświęcony na kontakt z nami to ogólnie czas po obiedzie (14-15). Proszę dzwonić na numery telefonu:
783244689 - ŁA - Akela
531153559 - PŁ - Ko
W tych godzinach można dzwonić aby dowiedzieć się czy żyjemy, jak sobie radzi pociecha, przypomnieć nam o jakichś ważnych sprawach itd.
W sprawach pilnych można dzwonić przez cały dzień ale istnieje ryzyko, że będziemy w trakcie zajęć, na których nie będziemy mieli telefonu przy sobie.
W ostateczności można próbować dodzwonić się do szefów obozujących po sąsiedzku, którzy nas odnajdą i poinformują o konieczności odebrania telefonu:
513457187 - Akela 2GK
501103701 - Akela 5GK - nasz kierownik - do niego można składać donosy na nas :D
515466093 - Grzesiek L.

PS. Proszę powoli przygotowywać dzieci na wyjazd. Można im po raz kolejny przypomnieć, że siekiera to nie poduszka, piła to nie nóż do smarowania chleba, dłuto to nie oszczep itd. Takiego przypominania nigdy nie jest za wiele.

PS2. Na standardowe przedobozowe bunty:
-zapowiada nam się dobra pogoda, 
-fabuła i Pheal są bardzo wciągające (nawet dla nas),
-jedzenie też zapowiada się smakowicie,
-ogólnie jedzie dobra ekipa.

Brak komentarzy: