6/10/2014 11:10:00 AM

Problemy z obozem

Chciałbym prosić o wstrzymanie się z uzupełnianiem zgód i wysyłaniem zaliczek na obóz ponieważ po uzgodnieniu sprawy z hufcowym i namiestnikiem żółtej gałęzi w Polsce uznaliśmy, że obóz w przewidywanej formie, czasie i miejscu nie może się odbyć. 
Chodzi o to, że nie dostanę urlopu na całe 5 dni w tygodniu, w którym planowany był obóz i w związku z moją kilkudniową nieobecnością wyjazd nie może się odbyć. Do tej pory myślałem, że uda się znaleźć kogoś na zastępstwo na te 3 dni ale to jest niemożliwe choćby z przyczyn formalnych.
Na spotkaniu w sobotę wybierzemy plan awaryjny. Dostępne możliwości to np przeprowadzenie krótszego obozu (biwaku) w terminie obozu (przedłużony weekend np od środy/czwartku do niedzieli) bądź obóz w innym terminie (np wyjazd z 3GK w sierpniu) itd.
Zdaję sobie sprawę, że wielu z Państwa dostosowywało swoje plany wakacyjne do planowanego już w październiku obozu i tym bardziej mi przykro, że musimy ten obóz w tej formie odwołać.
Bardzo przepraszam za wszystkie stworzone tą sytuacją problemy zwłaszcza, że informacja o tym fakcie pojawia się zaledwie miesiąc przed obozem.

Brak komentarzy: