6/02/2014 03:26:00 PM

Powrót po przerwie

1 Gromada Krakowska wraca ze zbiórkami po zapowiadanej długiej przerwie.
Plan na najbliższe tygodnie prezentuje się następująco:

7 VI czyli w najbliższą sobotę, jeśli pogoda nie pokrzyżuje naszych planów wyjedziemy poza Podgórze na dłuższą (ok. 5h) zbiórkę. Dlatego spotkamy się wcześniej (moja propozycja to 9:30) pod kościołem, po czym udamy się autobusem na miejsce. Istnieją 3 proponowane miejsca tej zbiórki dlatego po podjęciu decyzji (mam nadzieję jeszcze dzisiaj) napiszę gdzie dokładnie się udamy. Jeśli godzina nie będzie odpowiadać wielu osobom to proszę o kontakt poprzez grupę dyskusyjną. W razie nieprzychylnych prognoz pogody poinformujemy także o zmianie planów (wtedy spotkamy się o 10.30 na Podgórzu na zwykłej zbiórce). Dokładne informacje gdzie się udajemy, co należy zabrać itd. zamieścimy tutaj i na grupie dyskusyjnej najpóźniej do czwartku.
Przy okazji tej zbiórki rozdam także kartki ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi obozu a także zgodę na tenże wyjazd.

14 VI odbędzie się rozesłanie na obozu czyli teoretycznie ostatnia zbiórka w roku w naszym hufcu (my przygotujemy jeszcze jedną przed obozem). Rozpoczniemy Mszą Św. o godzinie 10 w kościele św. Józefa na Podgórzu po czym odbędą się gry a z rodzicami będę chciał się spotkać by porozmawiać o obozie.

Brak komentarzy: