4/23/2014 12:34:00 PM

Szczegóły dotyczące Wielkich Łowów

Przy okazji sobotniej zbiórki będą zbierane zgody rodziców na wyjazd wraz z pełną opłatą.
Wszystkie informacje dotyczące wyjazdu:
Data: 9-11 maj.
Wyjazd pociągiem o 16.30 z Dworca Głównego. Zbiórka o 16.00 na dworcu, na peronie, z którego będzie odjeżdżał nasz pociąg Jagiełło relacji Kraków - Lublin.
Powrót nastąpi w godzinach późno wieczornych w niedzielę.
Koszt wyjazdu - 190 zł.
Śpimy w ośrodku Emaus w Białobrzegach ( http://www.emausturno.pl/), w domkach kilkuosobowych.. Lista rzeczy potrzebnych do zabrania nie będzie się różnić od tych przy okazji innych naszych wyjazdów. Opublikuję ją do czasu zbiórki. 
Wszystkie posiłki na miejscu będą zamówione przez catering (jest to pewnego rodzaju zmiana w stosunku do innych wyjazdów, kiedy z cateringu były zamawiane tylko obiady). 

5. Gromada Krakowska w całości udaje się na miejsce prywatnymi samochodami. Jeśli ktoś chciałby udać się na miejsce tym sposobem to proszę o pilny kontakt. Koszt wyjazdu jest wtedy mniejszy o 80 zł (40 zł w jedną stronę) i wynosi 110 zł.

Jako opiekunowie z naszej Gromady udadzą się Akela(Łukasz Aleksiejew HO) i Ko (Patryk Ławski HO). Z Krakowa natomiast będą także opiekunowie 5GK - Piotr Synowiec HR i Przemek Grabczyński HO.
Na miejscu spotkamy się z Gromadami z Radomia, Rawy Mazowieckiej, Skarżyska i Kielc. Jest to bardzo ciekawy wyjazd i wszystkich serdecznie zapraszam. Warunki będą bardzo dobre, dlatego mogą na ten wyjazd jechać także osoby, które są w naszej gromadzie od niedawna. W planie wyjazdu jest dużo przeróżnych gier i innych aktywności (Wiosenne zmagania - olimpiada, Pheal - Wielka Gra, Uczta Ikkiego, Czas Nowej Gwary - śpiewanie itd, świeczyska i wiele innych gier).

Na zgodzie rodziców nie ma podanej ceny ponieważ zależy ona od formy transportu. Możliwościami są 110 zł (dojazd w obie strony samochodem), 150 zł (dojazd w jedną stronę samochodem) i 190 zł (w obie strony wilczek udaje się z nami pociągiem).
W razie jeśli ktoś wyjątkowo nie będzie w stanie oddać zgody w sobotę to proszę również o kontakt. Kilka wydrukowanych pustych zgód zabiorę również na zbiórkę.

Po zbiórce będzie można uzyskać dalsze informacje jeśli te zamieszczone w tym poście są niewystarczające.

Brak komentarzy: