2/15/2014 10:08:00 PM

Najbliższe plany gromady

Po pierwsze chciałem przeprosić wszystkich, którzy próbowali się ze mną kontaktować w ostatnim czasie i im się to nie udało. Było to spowodowane najpierw trwającą sesją a przez ostatnie dni przebywałem na zimowisku PuSZczy i drużyn: 1. Grybowskiej i 1. Nowosądeckiej.

Najbliższa zbiórka 1GK odbędzie się dopiero 1 marca a następna 15 marca. Na 22 marca przypada Dzień Modlitw, na który wybierzemy się całą gromadą do Staniątek koło Niepołomic.

Na najbliższej zbiórce odbędą się kolejne obrzędy obietnic. Temat zbiórki będzie dotyczył Polski jako kraju Europy dlatego warto, by wilczki przypomniały sobie/nauczyły się państw sąsiadujących z Polską, ich stolic oraz flag a także przygotowały parę informacji na temat jednego wybranego kraju europejskiego (stolica, flaga, zwyczaje, język). Przypominam o uzupełnianiu na bieżąco Kroniki Wilczka - część chłopaków nie ma wciąż zapisanych informacji o 4 filarach naszego skautingu, co przerabialiśmy 2 zbiórki temu.

Na spotkaniu z rodzicami 1 lutego ustaliliśmy datę obozu na 5-12 lipiec. Miejsce obozu zostanie ustalone do końca lutego. Zorganizujemy ten obóz wspólnie z nowopowstałą Gromadą Bibicką. Wyjazd na Wielkie Łowy w tym roku odbędzie się wyjątkowo w dniach 9-11 maja z powodu kanonizacji Jana Pawła II. Miejscem WŁ będzie szkoła nieopodal Kielc.

W najbliższych dniach postaram się zgodnie z prośbą utworzyć i uzupełnić "gromadowego Dropboxa" o przydatne materiały i zdjęcia.

Brak komentarzy: