12/04/2013 12:20:00 AM

Ostatnie dwa spotkania przed Świętami

Znane są szczegóły dotyczące ostatnich dwóch spotkań w tym roku ( nie licząc zimowiska).
Otóż:
1. (EDIT)
NAJBLIŻSZA ZBIÓRKA (7 XII) ODBĘDZIE SIĘ PRZY PARAFII BŁ. ANIELI SALAWY. SPOTYKAMY SIĘ O  10.30 POD KOŚCIOŁEM ŚW. JÓZEFA NA PODGÓRZU I UDAJEMY SIĘ NA KROWODRZĘ TRAMWAJEM. NA PODGÓRZE WRÓCIMY O 14. Jeśli komuś jest bliżej do kościoła Anieli Salawy to może przywieźć tam Wilczki na godzinę 11. Zbiórka tam skończy się o 13.30. Potem z powrotem odwieziemy dzieci na Podgórze. Należy zabrać dwa bilety 40 minutowe lub 4zł (3.80).
Zmiana jest spowodowana wydarzeniemiez "Szlachetna Paczka", której główna organizacja odbywa się właśnie przy parafii św. Józefa i w związku z tym istnieje problem dostępności sal.
W planach jest m.in. gra, do której organizacji zgłosił się nasz dh. szczepowy.
Poza tym rozdam zgody wyjazdu na zimowisko, o których była mowa na spotkaniu w zeszłym tygodniu. Dla tych, którzy nie będą mogli wydrukowanego dokumentu odebrać osobiście, umieszczę plik pdf na stronie.

2.
Spotkanie opłatkowe odbędzie się w piątek 13.XII również przy parafii św. Józefa. Prawdopodobna godzina rozpoczęcia to 18.30 (Msza Św.). Ostatecznie o godzinie poinformuję w przyszłym tygodniu (inna możliwa godzina to 17.30). W tym dniu spotkamy się wszyscy razem wraz z 1DK, 2DK i 2GK.
Wybór tej daty spowodowany jest rekolekcjami, które odbywać się będą w weekend zarówno w nurcie żeńskim i męskim.

Jeśli chodzi właśnie o rekolekcje to chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych (ojców lub braci wilczków w wieku >17). Rekolekcje adwentowe Kręgu Wędrowników będą się odbywać w Krakowie w klasztorze Pijarów i rozpoczną się w piątek późnym wieczorem i zakończą najprawdopodobniej w sobotę (także późnym wieczorem). Dokładniejszych informacji udzielę zainteresowanym drogą mailową. Zachęcam do uczestnictwa choćby w niepełnym wymiarze czasowym.

Brak komentarzy: