11/23/2013 05:01:00 PM

Podsumowanie spotkania z rodzicami

Mały komunikat pozbiórkowy:
Zostawione w kamieniołomie zostały dwa beret ( jeden z wilczkiem, drugi bez), bluzka granatowo-żółta  i zeszyt (podpisany - Michał W.). Wszystkie znaleziska przyniosę na następną zbiórkę (7 XII). W razie potrzeby wcześniejszego otrzymania zgubionych rzeczy, proszę o indywidualny kontakt.

Na spotkaniu z rodzicami ustaliliśmy, że zimowisko 1GK odbędzie się w dniach 27-30 grudzień w szkole podstawowej w Podstolicach. Za dojazd na miejsce odpowiedzialni są rodzice a w razie problemów (np brak samochodu) proszę o zgłoszenie tego faktu i wtedy dziecko pojedzie z którymś Starym Wilkiem busem do Podstolic.
Dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia zimowiska podam po ustaleniu szczegółów z panią dyrektor.
Koszt zimowiska nie powinien przekroczyć 90 złotych (w zeszłym roku koszt wyniósł 70 zł lecz wyjazd był o dzień krótszy). W cenę wliczone są obiady zamówione przez catering, Pozostałe posiłki będą przygotowywać dzieci z dostarczonych przez nas produktów.


W związku ze sporym zainteresowaniem współpracy rodziców z naszym stowarzyszeniem postaram się zorganizować spotkanie, na którym opowiemy o tym jak działa nasza organizacja i jakiej pomocy potrzebuje. Na bieżąco postaram się także informować o spotkaniach i wędrówkach Kręgu Wędrowników św. Ignacego Loyoli w Krakowie, do którego należy cała kadra naszej gromady. Zamieszczam również plakat wydarzenia, które odbędzie się za tydzień. Jest ono skierowane do "licealistów, studentów i wszystkich młodych duchem". Jak można zauważyć konferencje wygłoszą bardzo ciekawi ludzie a w wieczór z soboty na niedzielę odbędzie się zabawa andrzejkowa. Warto się wybrać samemu lub zaprosić np starsze rodzeństwo wilczków czy znajomych.
W celu otrzymywania różnych powiadomień i informacji założę grupę mailingową więc osoby zainteresowane proszę o wysłanie wiadomości na adres gromadakrakowska@gmail.com .Więcej informacji o naszym ruchu można także znaleźć na:
wikipedii :) -
http://pl.wikipedia.org/wiki/Federacja_Skautingu_Europejskiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stowarzyszenie_Harcerstwa_Katolickiego_Zawisza
stronie stowarzysznie:
http://skauci-europy.pl/ oraz
http://krakow.skauci-europy.pl/ (<-na tej stronie znajdują się m.in. linki do galerii, strona jest ciągle w budowie)
a także na facebooku -("skauci europy")

Brak komentarzy: