11/07/2013 09:40:00 AM

11 listopada

Znane są już wszystkie szczegóły odnośnie naszego najbliższego spotkania 11 listopada tj. w poniedziałek.

Najpierw jak już pisałem udajemy się na Mszę Św. o godzinie 10.
Udział w tej Mszy wraz z nami jest nieobowiązkowy (można stać z rodzicami albo pójść na inną Mszę) a te osoby, które chcą uczestniczyć wspólnie z nami - wyjdziemy spod wejścia do kościoła Bernardynów na Bernardyńskiej (na przeciwko Wawelu przy skrzyżowaniu z Stradomską o godzinie 9.40.

Po Mszy już wraz z Wilczkami udamy się do Parku Bednarskiego (Podgórze). Ważne żeby na tym etapie już wszyscy dołączyli do nas i abyśmy podróżowali tam razem.
Wilczki będą szły spod Wawelu wzdłuż Wisły (po pólnocnej stronie).

Elementy gry pojawią się w trakcie drogi.
Faktyczna gra rozpocznie się około godziny 12 w Parku ( nie będziemy czekać na spóźnialskich a możemy też rozpocząć wcześniej)

Będzie to niepowtarzalna i bardzo ciekawa gra organizowana przez naszą Gromadę. Fabuła będzie oparta na wydarzeniach z lat 1918 - 1920 czyli Odzyskania Niepodległości i kształtowania się granic. Będzie to mocna dawka historii i emocji. Dlatego bardzo ważne żeby w tym dniu na zbiórce pojawiły się wszystkie Wilczki naszej gromady a na ostatniej zbióece poprzeczka była zawieszona wysoko (było nas prawie 20).
Proszę więc o przekazanie tej informacji do rodzin, do których nie mam jeszcze kontaktu mailowego ani telefonicznego.

Wilczki koniecznie muszą zabrać sakiewkę sobieradka i Kronikę Wilczka(zeszyt). W sakiewce powinny znaleźć się: kompas, sznurek, coś do pisania, plaster.

Koniec gry nastąpi około godziny 14.
W wypadku złej pogody plan może ulec zmianie (na Podgórze pojedziemy tramwajem, gra będzie krótsza, a zakończymy zbiórkę w salce przy plebanii kościoła św. Józefa).

Brak komentarzy: