9/12/2013 01:51:00 AM

Spotkania we wrześniu

Chciałbym poinformować o planach na najbliższe tygodnie związanymi z działalnością naszej Gromady.

Otóż 14 IX bliźniaczy do naszego 2 Szczep Krakowski będzie świętować z okazji wspomnienia swojej patronki bł. Anieli Salawy. Z tej okazji otrzymaliśmy od dziewcząt zaproszenie, którego treść zamieszczam poniżej:

"W imieniu wszystkich Wilczków i Harcerek 2 szczepu krakowskiego bł. Anieli Salawy mamy zaszczyt zaprosić szefów, wilczki i harcerzy 1 szczepu krakowskiego na uroczyste obchody święta naszego szczepu. Odbędą się one dnia 14 września br. przy kościele bł. Anieli Salawy na al. Kijowskiej 29. Rozpoczynamy wspólna mszą świętą o godz. 11:00. W planie wspólna modlitwa, uroczysty apel szczepu, gra śladami naszej patronki i miłe spotkanie z małym poczęstunkiem. W tym dniu nie może nikogo zabraknąć dla tego liczymy na waszą obecność!
Z poważaniem i braterskim Czuwaj szefowe 2 szczepu krakowskiego"

Wszystkie osoby chętne włączeniem się w te obchody zachęcam do przybycia w najbliższą sobotę na Krowodrzę.

21 IX natomiast odbędzie się pierwsza "obligatoryjna" i "regularna" . Spotkamy się o 10.30 pod kościołem pod wezwaniem św. Józefa na Podgórzu. Na tej zbiórce zaplanowany jest bardzo ważny obrzęd przejścia do drużyny wilczków: Pawła, Filipa, Michała i Sebastiana. Przybądźmy licznie by godnie uczcić to ważne wydarzenie. Kolejnym ważnym elementem będzie Obietnica, którą złoży wilczek Kasper.
Następnie podzielimy się na szóstki, w których będziemy pracować w następnym roku, poznamy się z nowymi kandydatami na Wilczków i Starymi Wilkami. Nie powinno też zabraknąć czasu na gry dżunglowe.
Zapraszamy na najbliższe zbiórki wszystkie Wilczki i wszystkie nowe osoby zainteresowane naszą działalnością.
W razie wątpliwości proszę o kontakt na [email protected]

Brak komentarzy: