6/19/2013 12:50:00 PM

Rozesłanie na obozy

Najbliższą zbiórką, w której będzie uczestniczyć 1 Gromada Krakowska jest rozesłanie na obozy. Plan dnia jest następujący:

22 czerwca (sobota)
17:10 - zbiórka przed wejściem do katedry
17.30 - msza święta w katedrze na Wawelu 
18.15 - apel i rozesłanie (na terenie Wawelu)
19.00 - wspólne świeczysko dla całego środowiska

Oczywiście na spotkanie są zaproszone rodziny naszych podopiecznych i wszelkie osoby zainteresowane nasza działalnością.

W związku z tym, iż jedna zbiórka w tym semestrze została odwołana, a także tym, że chcielibyśmy jeszcze lepiej przygotować się z Wilczkami do obozu ( część chłopaków nie mogła uczestniczyć w czerwcowych spotkaniach), postanowiliśmy zorganizować dodatkową, ostatnią zbiórkę 29 czerwca. Zapraszam wszystkich, którzy będą mieli w tym czasie wolny czas - w szczególności osoby jadące na obóz, a które nie miały wielu okazji pojawić się na zbiórkach.

Informacje dodatkowo w sprawie obozu:
Tak jak wspomniałem na spotkaniu z rodzicami, do listy rzeczy na obóz (o których zapomniałem napisać w pliku) warto dodać: 
- miskę (przydatną do mycia się)
- żel dezynfekujący do mycia rąk (wygodny w chwili gdy nie ma warunków do porządnego umycia rąk przed posiłkiem. Taki żel dołączamy do sakiewki sobieradka (a nie kosmetyczki), by mógł zostać użyty w trakcie wyjścia poza obóz, zwiadu itp)

Bardzo proszę o niezabieranie rzeczy niewymienionych na liście i o unikanie przesadnego pod kątem ilości rzeczy pakowania. W wypadku chęci zabrania czegoś co nie zostało wymienione zawsze najlepiej skonsultować się wcześniej z opiekunami. Oszczędzi nam to potem pracy w konfiskowaniu sprzętów, gier, słodyczy itp. W szczególności jeszcze raz przypominam, że nie zabieramy telefonów, zegarków, pieniędzy, jedzenia innego niż to na drogę (wystarczy jedna bułka - nie jedziemy na koniec świata), zabawek i gier (karty, planszówki, konsole)  itd.

Dzieci powinny być przynajmniej obecne w trakcie pakowania, by dobrze wiedziały gdzie co znaleźć. Najlepiej jakby aktywnie uczestniczyły w tym procesie, co pomoże im w sprawnym zapakowaniu się ostatniego dnia. Warto także przygotować dokładną listę zabranych rzeczy, aby nie było problemu np z zagubionymi ubraniami.

Brak komentarzy: