4/04/2013 08:38:00 PM

Wspólnie przegońmy zimę !

Po stosunkowo długiej przerwie spowodowanej różnymi zamiejscowymi wydarzeniami 1GK wraca na Podgórze. Spotkamy się tradycyjnie w sobotę o godzinie 10.30 pod kościołem pw. św. Józefa.

Przypominam o zabraniu sakiewki sobieradka i kroniki wilczka gdyż ostatnio wielu wilczków o tym zapominało.

Następna w kolejności zbiórka mająca się odbyć 21 IV odbędzie się (jeśli pogoda pozwoli) w Lasku Wolskim. Będzie to dłuższa zbiórka (około 4,5 h) dlatego już teraz o tym informuję.

Jak co roku nasza gromada weźmie udział w Wielkich Łowach, które odbędą się w tym roku w Drzewicy  w dniach 1-3 maja. Proszę już teraz zastanowić się nad udziałem gdyż chciałbym w najbliższym czasie ustalić środek transportu, który zależy od liczby uczestników. Koszt będzie uzależniony od środka transportu jednak nie powinien przekroczyć 100 zł. O szczegółach poinformuję za tydzień kiedy to odbędzie się ostatnie spotkanie organizacyjne dot. Wielkich Łowów 2013.  Jeśli ktoś sam może lub zna kogoś kto po promocyjnej cenie przetransportowałby kilkanaście osób do Drzewicy to proszę o taką informację :)
Proszę o zgłoszenia mailowe do dnia 12 kwietnia br.

Dla osób niewtajemnczonych:
Wielkie Łowy to spotkanie gromad z całej Polski. Śpimy w szkole w śpiworach. Plan dnia jest podobny do tego z zimowiska z tym, że bierze w nim bardzo wiele wilczków. Jest sporo frajdy a także cennej nauki więc serdecznie polecam.

Brak komentarzy: