4/27/2013 12:19:00 PM

Wielkie Łowy 2013

Jako, że już w środę wyjeżdżamy całą gromadą na Wielkie Łowy to chciałbym udzielić kilku informacji. Jak już wspominałem wyjazd autobusem do Radomia odbędzie się 1 maja o 6:10 z dworca RDA na Bosackiej ze stanowiska 7 na dolnej płycieW związku z tak wczesną porą proszę o kontakt jeśli ktoś może mieć problem z dojazdem ( brak samochodu etc). Proszę o przybycie na dworzec najpóźniej o 6. Powrót jest planowany w to samo miejsce 3 maja około 21:30


Należy zabrać:
 1. Umundurowanie: Koszula, Sweter, Beret, długie i krótkie spodnie (granatowe lub czarne sztruksy), Ciemne buty (wygodne do chodzenia, biegania). Jeśli ktoś jeszcze nie posiada munduru to proszę o zabranie zwykłego granatowego podkoszulka, swetra itd.
 2. Bielizna
 3. Podkoszulki na każdy dzień
 4. Dres lub pidżama do spania
 5. Spodnie na zmianę
 6. Klapki (pod prysznic) i buty z jasną podeszwą do chodzenia po szkole
 7. Kosmetyczka(podstawowe wyposażenie)
 8. Ręcznik
 9. Kronikę wilczka, długopis
 10. Sakiewkę Sobieradka (torebka, nożyczki, kredki, woreczek z zawartością: sznurek najlepiej 2m, nici z igłą, 3-4 agrafki, kompas, zapałki i inne drobiazgi, które mogą się przydać).
 11. Legitymację
 12. Śpiwór 
 13. Karimata
 14. Latarka 
 15. kurtka lub płaszcz przeciwdeszczowy 
 16. oraz bezwzględnie wypełnioną kartę zgłoszeniową
 17. prowiant na drogę
 Czego nie bierzemy:
noży , telefonów komórkowych, zegarków i słodyczy.

W kwestii telefonów komórkowych najlepiej jest kontaktować się ze Starym Wilkiem, który powinien być cały czas pod telefonem. Co do noży/scyzoryków to na tym wyjeździe akurat nie będą potrzebne.

W razie niejasności proszę o kontakt.
Jeśli nie mam do kogoś numeru telefonu  (świadczy o tym nie dostawanie smsów przed każdą zbiórką) to proszę o wysłanie tegoż numeru np na maila lub skontaktowanie się telefoniczne (783244689).

Do zobaczenia w środę :)

Brak komentarzy: