4/12/2013 09:31:00 AM

Między zbiórkami

Przypominam, że w dniu jutrzejszym (sobota 13 IV) nie będzie zbiórki ponieważ w Krakowie odbywać będzie się Wataha 2013. Jest to spotkanie szefów gałęzi żółtej z całej Polski. Po tym spotkaniu, czyli w niedzielę lub poniedziałek, zamieszczę dokładniejsze informacje na temat Wielkich Łowów.

Otrzymałem już wiele zgłoszeń na wyjazd do Drzewicy ale wciąż brakuje kilku wilczków, którzy zazwyczaj jeździli na nasze spotkania. Stąd prośba żeby dać też znać jeśli dziecko na pewno nie pojedzie na WŁ. W przyszłym tygodniu zostanie ustalony ostatecznie środek transportu.

Najbliższa zbiórka będzie natomiast za tydzień 20 IV. Ustaliliśmy, że spotkamy się wcześniej bo o godzinie 9.30. Pojedziemy z Podgórza prawdopodobnie komunikacją miejską do Lasku Wolskiego gdzie odbędą się gry i ognisko. Na Podgórze planujemy wrócić na godzinę 14:15 - 14:30.
Na ostatni etap (czyli ognisko ok 12.30) zapraszamy rodziny wilczków. O szczegółach poinformuję jeszcze w przyszłym tygodniu. W razie gorszej pogody możliwa jest zmiana planów.

Brak komentarzy: