4/17/2013 11:40:00 PM

Lasek Wolski i WŁ

Prognozy pogody na sobotę zmieniają się jak w kalejdoskopie ale coraz więcej z nich mówi, że nie będzie w tym dniu padać. W związku z tym plan pozostaje niezmieniony. Gdyby jednak ryzyko brzydkiej pogody było  wysokie i zdecydowalibyśmy zmienić plan zbiórki, na pewno o tym poinformuję drogą telefoniczną.
Proszę o punktualność  (przypominam, że spotykamy się w sobotę o 9:30 ! ) gdyż udajemy się tramwajem i nie czekamy na spóźnialskich.

Na zbiórkę nie trzeba zabierać kiełbasek, chleba itd. chyba, że ktoś ma jakieś szczególne preferencje ( nie może jeść powyższych produktów). Należy za to zabrać ze sobą:
- 5 zł,
- bilet miesięczny jeśli ktoś posiada,
- coś do picia,
- Kronikę Wilczka
- sakiewkę sobieradka z kompasem i zapałkami,
- kurtkę na czarną godzinę,
- zaliczkę na Wielkie Łowy :)W związku ze zbliżającym się wyjazdem na Wielkie Łowy chciałbym udzielić więcej informacji w tym temacie. Koszt wyjazdu będzie wynosił 100 zł. Musimy jednak już teraz zarezerwować miejsca w autokarze dlatego proszę o wpłacanie zaliczek (najlepiej już na najbliższą zbiórkę lub do niedzieli - przelewem) w wysokości 40 zł ( najwygodniej byłoby wpłacić od razu całą kwotę). Karty zgłoszeniowe do wypełnienia rozdam na sobotniej zbiórce jeśli jednak kogoś nie będzie to zamieszczę je na blogu do wydrukowania.
karta zgłoszeniowa

Nr konta: 
50 2490 0005 0000 4000 3549 1732
lub
04 2030 0045 1110 0000 0204 0040
W tytule wpisujemy Wielkie Łowy i nazwisko

Umieszczam listę zgłoszonych osób (jeśli ktoś się zgłaszał a nie widnieje na liście lub jest na liście a nie powinien to proszę o kontakt)
Lista zgłoszonych osób:
1. Michał P.
2. Paweł W.
3,4. Kuba i Krzysiek J.
5,6. Grzesiek i Sebastian T.
7. Filip K.
8 Staszek Ch.
9. Michał W.
10. Kacper G.
11. Wojtek P.
12. Franek M. ( nie otrzymałem zgłoszenia bezpośrednio więc proszę jeszcze o potwierdzenie)

Od razu informuję, że wyjazd nastąpi w środę 1 maja wcześnie rano (najprawdopodniej autokarem o 6:10 z RDA) a powrót późnym wieczorem w piątek. W razie problemów proszę o informację.

Jeśli ktoś zapragnie się zgłosić po dokonaniu po dokonaniu rezerwacji miejsc to:
 - po pierwsze może nie być już takiej możliwości
 - po drugie, bilety będą kupowane bez zniżki grupowej i koszt wyjazdu wyniesie 110 zł

W związku z powyższym jeśli ktoś jeszcze nie zdążył się zgłosić dziecka na wyjazd proszę o zrobienie tego jak najszybciej. Jeśli zabraknie miejsc w autokarze decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w sobotę  :)


Brak komentarzy: