3/04/2013 08:45:00 AM

Dobre wieści

Na sobotniej zbiórce było obecnych aż 5 Starych Wilków w tym Wontollla czyli poprzedni Akela. Bardzo dziękujemy Mariuszowi za to, że wciąż interesuje się działalnością Gromady i chętnie nam pomaga.

Wilczki miały na ostatniej zbiórce możliwość nauczyć się (bądź przypomnieć sobie) kilku podstawowych węzłów. Skorzystaliśmy z ładnej pogody grając w różne gry z piłką. Na koniec zbiórki Baloo opowiedział wiele ważnych informacji i ciekawostek związanych z Wielkim Postem po czym napisaliśmy test sprawdzając ile zdołaliśmy zapamiętać. Tak jak zapowiedziałem, najlepsze pary dostaną zasłużone nagrody na następnym spotkaniu.

Na ostatniej zbiórce nastąpiła również ważna chwila w życiu Gromady. Obietnicę Wilczka złożył bowiem Michał M. Cieszymy się wszyscy z poszerzania się naszej jednostki i kolejnych wilczków naszytych na beret.

Chciałbym z radością poinformować, że cena wyjazdu do Grybowa uległa zmianie. Otóż cena spadła. Dojazd wciąż kosztuje 20 zł jednak część "grybowska" już tylko 8. Zatem osoby jadące własnym transportem płacą 8zł a osoby jadące z nami autokarem - 28zł. Tak jak prosiłem zapisywać można się wysyłając maila na [email protected] wpisując w temacie "Grybów" a w treści ilość osób i sposób transportu. Pieniądze proszę przelać na konto 50 2490 0005 0000 4000 3549 1732 wpisując w tytule nazwisko rodziny.

Proszę o zgłoszenia do końca tygodnia (ważne!).


Brak komentarzy: