2/25/2013 05:32:00 PM

Nowy semestr - kolejna zbiórka

Zgodnie z planem rocznym po czasie odpoczynku i ochłonięcia po przeżyciach związanych z zimowiskiem wracamy na nasze podgórskie zbiórki. Już w najbliższą sobotę (2 marzec) kolejna okazja by spędzić wspólnie czas w naszej wilczej rodzinie. Zapraszamy tradycyjnie o godzinie 10:30.

Kolejnym wydarzeniem, o których już teraz informuję jest coroczne Święto FSE. W tym roku zostanie ono zorganizowane 23 marca w Grybowie koło Nowego Sącza. Plan będzie podobny do tego sprzed roku kiedy to świętowaliśmy w Podstolicach. Odbędzie się zatem uroczysta Msza Św. odprawiana przez księdza biskupa, dla rodziców przygotowane zostaną prezentacje i konferencje, młodzież weźmie udział w grach a dla wszystkich będzie zapewniony również obiad.
Zapraszamy bardzo serdecznie rodziców chcących dowiedzieć się więcej o naszym ruchu.

Dla zainteresowanych zostanie zapewniony transport.
Koszty:
15 zł - udział w obchodach (obiad i koszty organizacyjne)
20 zł - dojazd w obie strony.

W celu zgłoszenia dziecka bądź całej rodziny proszę o maila na adres: [email protected] w tytule wpisując "Grybów" a w treści nazwisko, ilość osób i sposób transportu. Proszę o jak najszybszy kontakt w tej sprawie. Ze względów organizacyjnych proszę o załatwienie tej kwestii do następnej zbiórki czyli do soboty 2 marca.


PS1. Na najbliższą zbiórkę zabiorę ze sobą worek rzeczy niczyich pozostawionych na zimowisku w celu ewentualnego odzyskania fantów.

PS2. Czy zdjęcia z zimowiska dotarły do osób, które się o to starały?

Brak komentarzy: