4/17/2012 08:55:00 PM

Wielkie Łowy - informacje


Najbliższa zbiórka Gromady już w tę sobotę, jednak wpis będzie o czymś innym, a mianowicie Wielkich Łowach.

Wielkie Łowy to wspólne spotkanie chłopięcych gromad wilczkowych z całej Polski. Spotykamy się raz do roku na przełomie kwietnia i maja by wspólnie ze sobą pobyć; wziąć udział w grach sportowych - wiosennych zmaganiach, powalczyć w wielkiej harcerskiej grze - Phealu, podejrzeć jak te Gromady z innych miast wyglądają. Tak to drzewiej wyglądało:


W tym roku koncepcja się nieco zmieniła - spotykamy się w mniejszych grupach. Dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w Wielkich Łowach Śląskich w Szczepanowicach, k. Środy Śląskiej (k. Wrocławia). Wielkie Łowy odbędą się w dniach 27-30.04.
Zapraszam wszystkich chętnych wilczków do wzięcia udziału w wyjeździe. Planowany wyjazd: pociągiem bądź busem ok. godz 15-17 w piątek, 27.04. Powrót - wieczorem, w poniedziałek, 30.04 (dokładny czas zależy od rodzaju transportu). Planowany koszt: w zależności od transportu, będzie się wahał w cenie 150-180 zł. 
Bardzo proszę o potwierdzenie chęci wyjazdu do soboty (najbliższej zbiórki). Pozwoli to sprecyzować czas wyjazdu oraz jego koszty. 

Brak komentarzy: