2/02/2011 06:59:00 PM

Zimowisko Gromady Babica 2011

Z przyjemnością informuję o zimowym wyjeździe Gromady. Będzie miało miejsce 11.02-13.02 (ostatni weekend ferii). Jedziemy do miejscowości Babica pod Wadowicami, będziemy nocowali w tamtejszej szkole podstawowej (Babica 82 a, 34-103 Witanowice; adres www szkoły: http://www.spbabica.iap.pl/ ; znajuje się ona kilka km na pn-wschódod Wadowic, 50km do Krakowa).
Planowana godzina zbiórki w piątek: 10.00 pod kościołem św. Józefa w Krakowie. Powrót - niedziela w godzinach popołudniowych. Dokładny czas powrotu jest zależny od tego, jak długo czasu spędzimy w Wadowicach - a planujemy w drodze powrotnej zwiedzić muzeum w tamtejszym Domu Katolickim (i zjeść po kremówce ma się rozumieć).
Przewidywany koszt wyjazdu: 50 zł. Płacone przy wyjeździe.
Lista rzeczy które należy wziąć ze sobą znajdują się TUTAJ (rzeczy do wzięcia).
Prosiłbym rodziców, aby każdy z wilczków miał wypełnioną kartę zgłoszeniową (do ściągnięcia tutaj - zmieniona o dopisek o transporcie prywatnym). Można ją wydrukować. Jeżeli ktoś z jakiś powodów nie będzie mógł jej wydrukować, to w najbliższą niedzielę (6.02) po mszy św. o godz. 10.30 u św. Józefa będę dostępny w zakrystii. Tam chętnie przekaże kartę zgłoszeniową, będę też mógł odpowiedzieć na pytania związane z zimowiskiem.
W razie pytań zachęcam do telefonowania (numer w zakładce kontakt).

Brak komentarzy: