2/18/2011 11:09:00 PM

I po zimowisku Gromady!

Gromada wróciła już do Krakowa po zimowisku. Wrażeń było sporo, a co się dało, to umieściliśmy na zdjęciach w GALERII. Zapraszam do oglądania!
W skrócie: do szkoły w Babicy dostaliśmy się dzięki pomocy rodziców oraz naszego słonia Hathiego. Już wkrótce po rozpakowaniu się Bagheera przygotował dla wilczarzy bieg sprawnościowy, coby sprawdzić ich zwinność i kondycję. Wieczorem miało miejsce świeczysko, na którym razem przedstawiliśmy historię porwania Mowgliego przez plemię Bandar-Logu.
W sobotę mieliśmy okazję zobaczyć w jak malowniczym miejscu położona jest szkoła. Pobliski las na górce był miejscem kilku gier. Popołudnie spędziliśmy na tworzeniu figurem z masy solnej (mam nadzieję, że przetrwały podróż do Krakowa). A wieczorem na świeczysku przenieśliśmy się do indyjskiej wioski! Niedziela to czas mszy świętej w pobliskich Witanowicach oraz krótkie (właściwy dom Jana Pawła jest w remoncie) zwiedzanie Wadowic wraz z rodzicami.

A w najbliższym czasie zapraszam na mszę Szczepu - niedziela, 20.02 o godzinie 10.30. Tym razem w kościele pw. bł. Anieli Salawy na alei Kijowskiej. W miarę możliwości zapraszam! (tym razem Akeli nie będzie). Natomiast najbliższa zbiórka w sobotę, 26.02. Do zobaczyska!

Brak komentarzy: