11/08/2010 06:35:00 PM

"Rude rozmowy i myśli, pożółkłe głosy nosi wiatr..." - zbiórka 6.11

W sensie że o wrażeniach z ostatniej zbiórki to post. Lista obecności wskazuje na 11 wilczków oraz 3 starych wilków - wynik, którym można się już cieszyć:). Wydarzeniem był na pewno podział Gromady na dwie szóstki: białą oraz szarą. Mimo iż nowoutworzone, to sprawnie poradziły sobie z zadaniami jakie stawiali przed nimi Bagheera, Hathi oraz Akela. Zobacz zdjęcia w naszej GALERII.

Jednocześnie przypominam, że spotykamy się już  14.11 na mszy świętej w niedzielę, godzina 10.30, u św. Józefa. Kontynuujemy wspólne msze święte Środowiska, w każdą drugą niedzielę miesiąca. Będzie to świetna okazja by się wspólnie pomodlić i przy okazji zobaczyć jak rozwija się zawiszacki skauting w Krakowie.  Mam nadzieję, że te msze staną się naszą harcerską tradycją.

Informacja dla rodziców: od następnej zbiórki (planowo 20 XI) będą zbierane zamówienia do naszego sklepiku "Carrick" . Podstawowy zestaw: koszula, beret i naszywki powinien kosztować ok. 50 złotych. Zbierane są nadal deklaracje członkowskie (link do deklaracji TUTAJ) oraz składki coroczne dla Stowarzyszenia (zmiana ceny w tym roku: 75 zł).

Brak komentarzy: