10/27/2008 10:29:00 PM

Zbiórka - 18 października 2008

Kolejna zbiórka Gromady odbyła się 18 października. Dzień, chociaż chłodny, zaczął się słonecznie i Akela zdecydował, że całą zbiórkę pozostaniemy na świeżym powietrzu. Pewnie dzięki takiej pogodzie, zawitali też do naszej Gromady nowi chłopcy, dzięki czemu gry i zabawy mogły być ciekawsze.
Jeszcze przed zbiórką Akela, Bagheera i Kaa przygotowali dla wilczków tor przeszkód, aby przeprowadzić "Wielkie Zmagania". Zatem każdy wilczek sprawdził swoje siły w przeróżnych zadaniach, wymagających natężenia wszystkich swoich sił. Trzeba więc było skradać się bezbłędnie, kierując się tylko słuchem, cisnąć z całych sił ciężarem, przesmyknąć pomiędzy linami gęsto zaplecionymi wokół drzew, przeczołgać się nie dotykając plecami ani głową rozpostartego nad ziemią tunelu, a nawet przefrunąć na linie zawieszonej na gałęzi drzewa. Sprawdziliśmy też swoją celność, skoczność, zwinność i siłę. Właśnie przed tak radosnymi i sprawnymi wilczkami Dżungla otwiera swoje drzwi.W czasie gdy kolejne wilczki samodzielnie zmagały się z kolejnymi zadaniami, pozostała część Gromady nie próżnowała. Wzięliśmy więc w tym czasie udział w zwycięskiej (nie dla wszystkich) ucieczce Mowgliego przed tygrysem Shere Khan, oraz w wymagających Łowach z których co rusz odpadała kolejna para wilcząt. Te i inne zabawy doprowadziły nas do końca zbiórki.
Zwieńczeniem naszego niedługiego, sobotniego spotkania była gra polegająca na rywalizacji dwóch ludzkich wiosek o skórę Tygrysa, znajdującą się w dżungli. Skóra wielokrotnie przechodziła z rąk do rąk, zanim w końcu trafiła do zwycięskiej wioski.
Tak spędzony czas dobiegł końca, wilczki z rodzicami wróciły do domów a Akela i Stare Wilki zapraszają na kolejne zbiórki (Album Zdjęć ze Zbiórki)

Brak komentarzy: