7/08/2008 03:07:00 AM

Obóz 2008 - słowo Akeli

Minęło już kilka dni od naszego powrotu z "Letnich Łowów". Obóz się skończył, pozostały wspomnienia i wdzięczność którą pragnę wyrazić jako Przewodnik Gromady.


Pragnę serdecznie podziękować Rodzicom za zaufanie jakim obdarzyli Stowarzyszenie i nas, szefów, wysyłając swoich synów na nasz wilczkowy obóz. Dziękuję również za wsparcie, wszystkie przedobozowe spotkania, rozmowy i zbiórki.


Dziękuję Szefom. Tym z Krakowa i spoza - którzy zaangażowali się w miarę (a czasem ponad miarę) swoich możliwości, ofiarując swój czas i wysiłek by ułatwić organizację całego wyjazdu.


Wyrażam swoją wdzięczność wszystkim kapłanom którzy w różny sposób przyczynili się do tego aby nasz wyjazd był bardziej owocny. Dziękuję więc Księdzu Józefowi - Proboszczowi naszej parafii, Księdzu Jackowi - naszemu duszpasterzowi, Księdzu Julianowi - Proboszczowi parafii w Trzęsinach. Szczególne podziękowania dla Księdza Tomasza - duszpasterza obozującego wraz z nami - za jego posługę w tych niecodziennych warunkach i znoszenie wespół z nami w pogodzie ducha wszelkich niewygód.


Dziękuję wszystkim przychylnym nam osobom które spotkaliśmy na miejscu i z których gościnności zarówno podczas przygotowania jak i trwania obozu korzystaliśmy.


Dziękuję wilczkom za to, że starały się dzielnie trwać w zgodzie z Prawem Gromady podczas tego wyjazdu, nie zapominając, że również te wilczki które nie mogły z nami pojechać są jej częścią ("Ty i ja jesteśmy jednej krwi").


Życzę tym samym udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku i wyrażam głęboką nadzieję, iż we wrześniu wspólnie rozpoczniemy nowy rok pracy.

Brak komentarzy: