6/07/2008 01:23:00 AM

Obóz Letni Gromady 2008 - INFORMACJE

Nastąpiło kilka istotnych zmian dotyczących Letnich Łowów Gromady, głównie odnośnie terminu i czasu ich trwania. Poniżej znajdują się uaktualnione informacje i ustalenia po sobotnim (14.06) spotkaniu z Rodzicami

miejsce: Trzęsiny, woj. lubelskie, pow. zamojski, gm. Radecznica (1 km na południe od wsi Trzęsiny - mapka poniżej)


termin: 27 czerwca - 1 lipca (trójka wilczków wraca 30 czerwca z druhem Piotrem)


wyjazd: na biwak - liniowy bus prywatnej firmy przewozowej (zarezerwowane miejsca) dowozi uczestników w okolice Trzęsin, kilka kilometrów dochodzimy pieszo. Plecaki i obozowy sprzęt Gromady dowozi niezaleznie druh Piotr. Spotykamy się 27.06 najpóźniej o 7:10 rano na dworcu PKS w poczekalni przy tablicy odjazdów. Tam przekazujemy Druhowi Piotrowi nasze rzeczy.


powrót: z biwaku - PKS z Frampola koło którego leżą Trzęsiny
(do Frampola zostaniemy dowiezieni samochodem). W Krakowie autobus jest 1.07 o godzinie18.28.


pobyt: biwakujemy na skraju lasu kilometr na południe od Trzęsin,
na prywatnym terenie należącym do mieszkańców Czarnegostoku (koło Trzęsin). Miejsce biwaku to wzniesienie porośnięte rzadkim, sosnowym lasem. Poniżej znajduje się polana z łąką i źródłem


inne gromady: biwakujem w towarzystwie gromadą z Puław (Akela Piotr Jurga), znanej nam z Wielkich Łowów.


inne informacje: w dniu wyjazdu należy przekazać Akeli wypełnione karty zgłoszeniowe oraz opłacić wyjazd w kwocie 100 zł + przejazd w dwie strony 44 zł ważna legitymacja szkolna (z rodzicami wilczków wracających wcześniej z dh. Piotrem lub mających zostać przez nich odebranymi osobiście ustalimy w dniu wyjazdu odrębne warunki płatności za przejazd - ze względu na brak konieczności kupowania dla nich biletów powrotnych). Zdjęcia miejsca biwaku i jego okolicy znajdują się TUTAJ. Lista przedmiotów rekomendowanych do zabrania na biwak znajduje się TUTAJ i warto się z nią zapoznać.


Proszę regularnie zaglądać na stronę przed wyjazdem. We wszelkich sprawach związanych z wyjazdem najlepiej kontaktować się telefonicznie z Akelą (dobrym sposobem są także sms-y lub wiadomości e-mail - komentarze do posta mogą zostać przeoczone)


Wyświetl większą mapę

Brak komentarzy: